Değerli Dostlarımız;

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2012 yılında 4500, 2016 yılında 6000 katılımcı ve sektörün önde gelen yaklaşık 100’e yakın firması ile gerçekleştirdiğimiz “Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması”nın büyük başarısının altında birlikte oluşturduğumuz bu geniş ve güçlü dayanışmanın enerjisi olduğunu biliyoruz.

Şimdi yeniden, daha büyük bir enerji ve 8000’in üzerinde katılımcı hedefiyle, uluslararası boyutta tasarlanan “Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi”ni üçüncü kez 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza başladık.

Geleceği şekillendirecek büyük adımlarımızı “DEĞİŞİM” için “ŞİMDİ” hep birlikte atacağız. Sektörümüzü, mesleğimizi, akademisyenlerimizi, firmalarımızı, öğrencilerimizi, toplumsal sağlık etiği, mesleki güvenirliliğimiz içerisinde kalarak hep birlikte kazanacağımız hedeflere doğru;

Şimdi Etkileyeceğiz,

Şimdi Değiştireceğiz.

Zamanın taşıdığı yenilikçi gücü, inovatif düşünceyi, teknolojiyi, örgütlü hareket edebilme potansiyelimizi, geleceğin eczaneleriyle birlikte daha iyi bir yaşam kurmak için kullanacağız. Değişim için birlikte çıkacağımız bu yolda sizleri de aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtiyor, her zaman vermiş olduğunuz destek, güç ve enerji için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Ecz. Armağan Ener
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı