Ziyaretler için Geleceğin E hali'nde giriş ücretsizdir.

Güvenlik ve salon kapasitelerinin organizasyonu için önceden kayıt olmak zorunludur.

Detaylarını görmek istediğiniz günün üzerine tıklayınız.

PROGRAM
Günler
Salonlar
ÖNEMLİ DETAYLAR

1- Kongre süresince güvenlik nedeni ve turnike sisteminden geçiş yapabilmeniz için yaka kartınızı hep takmanızı rica ederiz. Yaka kartındaki barkod sistemi ile turnikeler çalışmaktadır. 

2- Yeni kayıt yaptıracak katılımcıların 22 Eylül 2016, Perşembe günü kayıt masası karşısında bulunan YENİ KAYIT ALANI’ndan kayıtlarını yapmalarını ve kayıt işlemi bittikten sonra yaka kartını alabilmeleri için kayıt masasına gitmelerini rica ederiz.

3- Sertifikalar 23 ve 24 Eylül 2016 günlerinde kayıt masası karşısında bulunan SERTİFİKA DAĞITIM ALANI’ndan dağıtılacak olup, yaka kartlarınızda bulunan barkodları okutup sertifikanızı bastırıp almanızı rica ederiz. 

4- Program, konuşmacı ve diğer tüm detaylara aynı zamanda MOBİL UYGULAMA’dan ulaşabilirsiniz. Uygulamanın adı: "Geleceğin E hali”.

5- Kayıt masası yanında “Sosyal Medya, Mobil Uygulama ve diğer teknolojik  destek” sorularınız için özel bir ekip var.  Kendilerine müracaat edebilirsiniz.

6- Kongre ile ilgili hashtaglerimiz #geleceginehali ve #eczaneler güzeltir.  Lütfen tüm paylaşımlarınızı hashtaglerimizi kullanarak yapınız ki CampaignWall’da paylaşımlarınız yayınlansın!

7- QR kodumuzu akıllı telefonunuzdan okutarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

8- Mor Salonda 22 Eylül saat 17:00-18:00 ve 23 Eylül  saat 16:45-17:45’de gerçekleştirilecek workshop İngilizce sunulacak olup, 70 kişi ile sınırlıdır. Simultane çeviri hizmeti olmayıp, ardıl çeviri yapılacaktır.

9- Turkuaz 2 Salonu’nda verilecek olan Lider Koçluğu Seansları 60 kişi ile sınırlı olup, ön kayıt ile kayıtlar tamamlanmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederiz. 

10- Turkuaz 2 Salonu’nda 24 Eylül günü gerçekleştirilecek WORKSHOP 40 kişi ile sınırlı olup, ön kayıt ile kayıtlar tamamlanmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederiz. 

11- Programda yabancı konuşmacılarının olduğu oturumlarda simultane çeviri hizmeti verilmekte olup, salon önlerinden kimlik karşılığında kulaklık setinizi almanızı ve bitiminde teslim edip kimliğinizi geri almanızı rica ederim.
Programı PDF olarak indiriniz. Kayıt olmak için tıklayınız.
Standların Açık Olduğu Tarihler
22-23-24 Eylül 2016
Açılış Saati:
09:00
Kapanış Saati:
18:00
İstanbul Kongre Merkezi