Sponsorlarımız ile birlikte gerçekleştirilen eğlenceli, sürprizli yarışmaların, özel projelerin detayları için aşağıdaki bölümlere tıklayınız.
 
Tüm yarışma ve projeler özel #hashtaglerle Tweet atan, Instagram’da paylaşım yapan Kiosklarla, CampaignWall® yayınları ile her yerden katılıma ve izlemeye açık olacak.
 
Canlı sosyal medya yayınımız CampaignWall® halen aktiftir! Sosyal paylaşımlarınızda #geleceginehali hashtag’ini kullanmayı unutmayın!
Fırsatları yakalayın! 
 

Projeler

Devam >

Onco Education & Skin Side Effects Minimized for Living Even Better

Onkolojik tedavilerin cilt üzerinde yarattığı yan etkileri daha iyi bir yaşam kalitesi için en aza indirmek üzerine tasarlanmış bir eğitim projesidir.
Devam >

Güzelten Gençlik Poster Yarışması

22-23-24 Eylül 2016' da İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Geleceğin E hali kongresinde Türkiye-KKTC’deki tüm Eczacılık Fakültelerinin öğrencilerinin ve yeni mezunların katılabileceği bir poster yarışması yapılacaktır. Poster sunumunu araştırma proje konuları üzerine fakültelerinde gerçekleştirmiş olan öğrencileri, profesyonel bir ortamda seçkin jüri üyeleri önünde kendilerini ifade etmeye çağırıyoruz
Devam >

"Bir Güzeltme Öyküsü” Çerkezköy Esra Eczanesi Pilot Uygulaması

Büyük bir coşku ve heyecanla ikinci kez gerçekleştirmeye hazırlandığımız Geleceğin E hali 2016 En Büyük Eczacılık Buluşmamızın ana sloganı, “Bir Güzeltme Öyküsü” Pilot Projesi ile somutlaştı, anlam buldu…
Devam >

AC Koçluk ve Eğitim Programları’na nasıl katılacaksınız?

AC Güzelten Eczacılar ile Buluşuyor! Association for Coaching® (AC), eczanelerde gelecek vizyonu yaratan Geleceğin E hali 2016’yı alanında yetkin ve uluslararası akredite koçların ve eğitmenlerin vereceği, koçluklar ve eğitimler ile desteklemektedir. Association for Coaching® (AC), 50 den fazla ülkede en iyi koçluk uygulamalarını yaygınlaştırmaya ve koçluk bilincini ve standartlarını dünya çapında arttırmaya kendini adamış, bağımsız, kar amacı gütmeyen, merkezi İngiltere de olan profesyonel bir kurumdur. Koçluk kişilerin ya da kurumların geleceğini şekillendirir. Kişilerin ya da kurumların gelecekte hedeflediği yerde olmalarını sağlayan en önemli araçtır.
Devam >

Nostaljik Eczane Arşivi Projesi

“Geçmiş, bir başlangıçtır.” Shakespeare
Devam >