Sürdürülebilir Proaktif Eczacılık

Geleceğin E hali 2024’ün sloganı;  Sürdürülebilir Proaktif Eczacılık

Eczanelerin dünden bugüne hayatlarımızdaki varlığını değişimle güçlendirmek, yeniliği eczanelere taşımak, eczanenin dokunduğu insanlar, hastalar için bugünden geleceğe fark yaratmak bizim elimizde.
Bizler, ancak kendi değişimimizi etrafımıza yayarak hastalarımızı ve iş ortaklarımızı kendi değişimimize kattıkça gerçek bir değişimin mümkün olacağını biliyoruz. Bizden başlayan bu değişimle yayılacak olan yeniliğin, eczaneler için bambaşka bir geleceğin kapılarını açacağına inanıyoruz.

Geleceğe atılacak olan ilk adımın cesaretini, eczaneleri her zaman bir adım ileriye taşıyacak olmanın kararlılığını ve dokunduğumuz tüm yaşamlara hep daha iyi gelebilmenin inancını içimizde taşıyoruz. Birlikte daha iyi bir gelecek kurabilmek için gereken tüm gücün bizde olduğunu biliyor, kendi gücümüze yön verebildiğimiz sürece geleceği de şekillendireceğimizin farkında olarak geleceğe yürüyoruz.

Güçlü yönlerimizle ayrışıyor, farklılıklarımızla birleşiyoruz. Sektörel  markalarla birlikte, örgütlenerek atacağımız ortak bir adımın büyük yankılar yaratacağını biliyor, bu birlikteliğimize güveniyoruz. Gerçek ortaklıklar kurarak güçleniyor, yarattığımız bu gücün etkisiyle hep daha iyisini başarmak adına yol alıyoruz.

Bu kapsayıcı değişimin, gelecek nesiller, farklı alanlar ve tüm insanlar için ilham verici olmasını umut ediyoruz.

Dün ve yarın arasında, zamanın etkisinin en gerçek olduğu andayız. Zamanın değerini bilerek, daha iyi bir yaşam, hayal ettiğimiz gelecek için adımlarımızı ertelemeden yol alıyoruz.

Çağı yakalayan, yeniliğe kucak açan, inovatif, paylaşımcı, örgütlü ve ileri görüşlü bir yapıyla “biz” değişime hazırız.

Etki alanı geniş, herkesi değiştirecek, herkese iyi gelecek bir değişimin başlangıç noktası olarak biz dönüşüme öncülük ediyor, sizi de değişimin parçası olmaya davet ediyoruz.

Bilimsel Sekretarya

İçerenköy Mah. Topçu Ibrahim Sok. No:9 K:5 D:11 • 34752 İSTANBUL

info@pharmetic.org

+90 216 450 12 71


Organizasyon Sekretaryası

Sukarno Cad. 696. sok. 22/9-10
Yıldız – Çankaya / ANKARA
geleceginehali@dmrturizm.com.tr

+90 312 442 01 50

Hakkımızda

E-Bülten

Son gelişmelerden, haberlerde ve duyurulardan haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz.