Kimiz ve Ne Yapmak İstedik?

Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) olarak tarafımızca düzenlenen, eczacılıkta çağın ötesine giden yolculuğun anahtarını elinde tutanları ve eczaneden geleceğe açılan kapıdan adım atanları tekrar bir araya getireceğimiz, daha büyük bir enerji ve daha büyük bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız Günümüzün En Büyük Eczacılık Buluşması “Geleceğin E Hali”, “Havandan Dijitale” mottosuyla 20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’nde sizlerle olacak.

Geleceğin E Hali, sağlıkta yaşanan en son gelişmeleri keşfetmek ve bunları uygulamadaki zorlukları ve bu zorlukların üstesinden nasıl gelineceğini çözümlemek için sağlık sektörünü bir araya getiriyor. Köklerimizi teknoloji ile buluşturduğumuz ve eczacılığın geleceğine dair hayal ettiklerimizi paylaştığımız bu büyük buluşmada toplum sağlığına hep birlikte katkı vermek için siz de yerinizi ayırtın.

Başta eczacılarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz ve Türkiye’nin önde gelen tıp uzmanlık derneklerinin değerli hocaları, sektörümüzün değerli temsilcileri ile hazırlanan doyurucu bilimsel programın yer aldığı etkinliğimize değerli katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Hızlı ve değişen dünyanın bir parçası olmak için siz de çağın ötesine Geleceğin E Hali ile adım atın!

Saygılarımızla,
Ecz. Kazım AYKANAT,
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği,
Yönetim Kurulu Başkanı

Bilimsel Sekretarya
İçerenköy Mah. Topçu Ibrahim Sok. No:9 K:5 D:11 • 34752 İSTANBUL
info@pharmetic.org
+90 216 450 12 71 Organizasyon Sekretaryası
Seba Office Boulevard Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. No: 21 D Blok D: 44, 34485 Sarıyer / İSTANBUL
geleceginehali@dmrturizm.com.tr
+90 212 258 50 28

Hakkımızda

E-Bülten

Son gelişmelerden, haberlerde ve duyurulardan haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz.